O kampanii

Rok 2018 jest dla Polski wyjątkowy. To czas świętowania stulecia odzyskania niepodległości, a także podsumowania ostatnich czterech lat w samorządach. Wiemy, jak wspólnie przekuć ten rok w sukces samorządowców. Dlatego zapraszamy gminy, miasta, powiaty i regiony do udziału w wielkiej ogólnopolskiej kampanii „Dumni z Polski”. To niepowtarzalna szansa, by w roku podsumowywania kadencji zaprezentować się mieszkańcom od najlepszej strony.

2018 – w tym roku zyskasz poparcie!

Ludzie oczekują od swoich samorządowców tego, że umożliwią im wspólne świętowanie! Według ostatnich badań NCK/TNS Polska 11 listopada to dla Polaków najważniejsza rocznica, a w roli organizatorów obchodów najchętniej widziani są przedstawiciele władz lokalnych – wskazała ich niemal połowa respondentów! W kampanii „Dumni z Polski” wystarczy skorzystać z naszych podpowiedzi, by zorganizować widowiskowe obchody bez stresu i nadmiernego obciążenia dodatkowymi obowiązkami!

Prezenty dla mieszkańców, korzyści dla samorządowców

Każdy samorząd, który przystąpi do kampanii, otrzyma pakiet niemal 3,5 tys. materiałów. To idealna okazja, by w kluczowym czasie dla samorządów, od maja do listopada, wyjść do ludzi i osobiście wręczyć im miłe upominki! W pakiecie są gadżety, które ucieszą dzieci, młodzież i dorosłych: baloniki, chorągiewki, naklejki, przypinki i śpiewniki. Władze gminy mogą rozdawać je osobiście podczas patriotycznych imprez i obchodów już od 2–3 maja. Samorząd może organizować też lokalne konkursy – do rozdania będzie aż 100 atrakcyjnych nagród, w tym oryginalne gry planszowe. Z kolei do szkół władze mogą przekazać 2,4 tys. materiałów edukacyjnych. Dokładny spis materiałów znajdziesz TUTAJ.

Prestiż i promocja. Ta kampania daje rozgłos!

W ramach kampanii stworzyliśmy mnóstwo okazji, by samorządowcy mogli spotykać się z mieszkańcami, wspólnie bawić się i świętować. Efekt? Lokalne władze pokażą swoją przyjazną twarz! Gwarantujemy promocję na stronie www.dumnizpolski.pl – każdy samorząd biorący udział w kampanii może nadsyłać relacje i zdjęcia, które rozpowszechnimy w mediach ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych. Zobaczy Was cała Polska! Opis wydarzeń, w których może wziąć udział samorząd w ramach kampanii, znajdziesz TUTAJ.

Kulminacja kampanii w najważniejszym czasie dla samorządu!

Zaplanowaliśmy działania tak, by odbywały się od maja do listopada 2018 r. To ważne, by w tym czasie pokazać się ludziom z najlepszej strony!

  • Od stycznia do marca przyjmujemy zgłoszenia do kampanii.
  • W kwietniu wysyłamy do samorządów pakiety materiałów.
  • Od maja do listopada samorządy realizują działania kampanii w kluczowym okresie roku.

Jak najszybciej zgłoś samorząd do kampanii! Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.