O kampanii

Pod hasłem „Dumni z Polski” przez cały rok odbyły się setki wydarzeń, które przyciągały prawdziwe tłumy. Materiały kampanii pozwoliły gospodarzom miast i gmin jednoczyć mieszkańców, by wspólnie odbywać niezwykłe lekcje patriotyzmu.  Pierwsza edycja kampanii zakończyła się niebywałym sukcesem. Gigantyczny odzew pokazał, że Polacy chcą manifestować swoje przywiązanie do ojczyzny i pokazywać dumę narodową. Właśnie dlatego postanowiliśmy kontynuować akcję w 2019 r.!

Kampania stwarza wiele okazji, by zaprezentować się w pozytywnym kontekście i dać się lepiej poznać mieszkańcom. Zapraszamy gminy, miasta, powiaty i regiony!

Prezenty dla mieszkańców, korzyści dla samorządowców

Każdy samorząd przystępujący do kampanii otrzymuje pakiet niemal 3,5 tys. materiałów. To gadżety, które sprawiają ludziom radość: baloniki, chorągiewki, naklejki, przypinki i śpiewniki, a także materiałów edukacyjnych i gier o tematyce patriotycznej. Gadżety „Dumni z Polski” podobają się dorosłym i seniorom, a materiały łączące edukację z rozrywką świetnie sprawdzają się wśród dzieci i młodzieży. Samorząd może organizować też lokalne konkursy – do rozdania jest aż 100 atrakcyjnych nagród, w tym oryginalne gry planszowe. Z kolei do szkół władze mogą przekazać 2,4 tys. materiałów edukacyjnych. Dokładny spis materiałów znajdziesz TUTAJ.

Prestiż i promocja. Ta kampania daje rozgłos!

W ramach kampanii stworzyliśmy mnóstwo okazji, by władze samorządu mogły spotykać się z mieszkańcami, wspólnie bawić się i świętować. Pod hasłem „Dumni z Polski”  samorządowcy w całym kraju zorganizowali już setki wydarzeń cieszących się ogromnym zainteresowaniem. Gwarantujemy promocję inicjatyw na stronie www.dumnizpolski.pl. Wypowiedzi zadowolonych samorządowców, którzy biorą udział w kampanii znajdziesz TUTAJ.

Jak najszybciej zgłoś samorząd do kampanii! Formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.