Korzyści

Nie zostawaj w tyle. Przyłącz samorząd do wielkiej ogólnopolskiej akcji „Dumni z Polski”! To będzie wielkie święto całej samorządowej Polski. Pokażecie przyjazną twarz lokalnych władz, a my wypromujemy Waszą aktywność! Jakie korzyści z uczestnictwa w kampanii odniosą samorządowcy?

Bezpośrednie dotarcie do mieszkańców

W pakiecie kampanii znajduje się kilkaset upominków, które samorządowcy mogą osobiście wręczać mieszkańcom. Kampania zainteresuje dzieci, młodzież, dorosłych, osoby starsze. Wyjdź do ludzi – daj mieszkańcom to, co sprawi im radość!

Mnóstwo pretekstów do zaistnienia w mediach

Każde wydarzenie w ramach kampanii to możliwość zaprezentowania samorządu i jego władz w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Jednoznacznie pozytywne hasło „Dumni z Polski” budzi wyłącznie dobre emocje. Ta kampania ma moc przyciągania!

Promocja i prestiż

Możesz dołączyć do elitarnego grona i za naszym pośrednictwem wypromować swoją małą ojczyznę na skalę ogólnopolską. Najbardziej widowiskowe zdjęcia i relacje z samorządów będziemy promować w ogólnopolskich mediach. Wszystkie fotografie opublikujemy na stronie www.dumnizpolski.pl.