Korzyści

Gospodarze miast i gmin oraz mieszkańcy w każdym wieku
uwielbiają kampanię „Dumni z Polski”:

  • bo pozwala poznać naszą niezwykłą historię i dokonania wielkich Polaków,
  • bo umożliwia skuteczną naukę przez zabawę,
  • bo trafia do mieszkańców w każdym wieku,
  • bo jednoczy ludzi podczas radosnych wydarzeń,
  • bo promuje wartości patriotyczne,
  • bo pozwala nadać wyjątkową oprawę wydarzeniom organizowanym w samorządach.

Bezpośrednie dotarcie do mieszkańców

W pakiecie kampanii znajduje się kilkaset upominków, które samorządowcy mogą osobiście wręczać mieszkańcom. Kampania zainteresuje dzieci, młodzież, dorosłych, osoby starsze. Wyjdź do ludzi – daj mieszkańcom to, co sprawi im radość!

Mnóstwo pretekstów do zaistnienia w mediach

Każde wydarzenie w ramach kampanii to możliwość zaprezentowania samorządu i jego władz w mediach tradycyjnych i społecznościowych. Jednoznacznie pozytywne hasło „Dumni z Polski” budzi wyłącznie dobre emocje. Ta kampania ma moc przyciągania!

Promocja i prestiż

Możesz dołączyć do elitarnego grona i za naszym pośrednictwem wypromować swoją małą ojczyznę na skalę ogólnopolską. Najbardziej widowiskowe zdjęcia i relacje z samorządów będziemy promować w ogólnopolskich mediach. Wszystkie fotografie opublikujemy na stronie www.dumnizpolski.pl.

Materiały pasują do wielu okazji i wydarzeń: można wykorzystywać je podczas zawodów sportowych, uroczystości patriotycznych, koncertów, dni miast i gmin, w trakcie konkursów organizowanych przez samorząd. Kampania idealnie sprawdza się także w szkołach, domach kultury i bibliotekach!

„Dumni z Polski” to całkowicie apolityczna akcja realizowana ponad podziałami. Każdy może się zaangażować!